Vitajte na stránke našej školy :)

previous arrow
next arrow
Slider

Najnovšie články

<a href='https://www.hudobnaskola.sk/koncert-hudobnej-skoly/' title='Koncert hudobnej školy.'>Koncert hudobnej školy.</a>

Vážení priatelia,

rovnako ako každý školský rok, aj tento ukončíme záverečným spoločným koncertom študentov našej školy.

Koncert sa uskutoční vo štvrtok 13.6. o 17:00 vo veľkej sále Karloveského centra kultúry na Molecovej 2 - "Kultúrny dom Kamel" v Karlovej vsi.

Vzhľadom k záujmu a obmedzenej kapacite, budú rovnako ako každý rok u jednotlivých učiteľov v priebehu mája k dispozícií vstupenky.

Prosíme žiakov, prípadne ich rodičov, aby počítali s tým, že v rámci prípravy na koncert môže byť upravený režim vyučovania, vzhľadom k nácviku spoločných skladieb strávime pravdepodobne počas mája a júna spolu trochu viac času ako obvykle. Nácviky riadia jednotliví učitelia podľa potrieb a časových možností a budú vás o prípadných zmenách v rozvrhu informovať.

Tešíme sa na spoločné hranie na skúškach a držíme palce pri cvičení svojich koncertných partov.

<a href='https://www.hudobnaskola.sk/prve-krociky-k-hudbe/' title='Prvé krôčiky k hudbe'>Prvé krôčiky k hudbe</a>

Do začiatku veľkých letných prázdnin zostáva ešte zopár mesiacov. Viete, ako ich zmysluplne stráviť okrem pobytu na ihrisku?
Otvárame skrátený 8 hodinový hudobný program Prvé krôčiky k hudbe na MÁJ/JÚN 2019! 👈 Je určený pre deti vo veku od 18 mes. do 4 rokov a bude prebiehať každý Pondelok o 10:00 hod. v priestoroch hudobnej školy na Súkromnej ZŠ Bajkalská 20 v Ružinove!
Prihlášku vyplňte na www.hudobnaskola.sk a my Vás zaradíme do programu. Začíname už 6. mája 2019 o 10:00 hod.!

<a href='https://www.hudobnaskola.sk/hudobne-dielne-2018/' title='Hudobné dielne 2018'>Hudobné dielne 2018</a>

Aj tento rok sme okrem učenia a koncertovania organizovali zážitkové hudobné dielne pre deti vo veku 6-18 rokov. Oslovili sme viaceré základné a stredné školy v troch rôznych mestách na území Bratislavského kraja, priviezli náš nástrojový park a dali deťom možnosť pod vedením profesionálneho hudobného pedagóga tvoriť a improvizovať v pre nich známom prostredí. Vďaka tomuto rozhodnutiu sme na dielňach prišli do kontaktu nielen s deťmi a mládežou, pre ktoré bol projekt určený v prvom rade, ale aj s ich pedagógmi, vedením škôl a rodičmi.

(viac…)
<a href='https://www.hudobnaskola.sk/prihlaska-a-vyucovanie/' title='Prihláška a vyučovanie.'>Prihláška a vyučovanie.</a>

Ďakujeme vám za veľký záujem o našu školu. Denne nám prichádzajú prihlášky a my robíme všetko pre to, aby sme všetkých zaradili. Ak máte záujem, chodiť k nám do Hudobnej školy, prosím, pošlite prihlášku čo najskôr. 

Učiť začíname v týždni od 17.9. 

Tešíme sa na spoločné hranie.

Prihláška - https://www.hudobnaskola.sk/prihlaska2/

<a href='https://www.hudobnaskola.sk/ukazkova-hodina-rytmickych-krockov-v-petrzalke/' title='Ukážková hodina Rytmických krôčkov v Petržalke.'>Ukážková hodina Rytmických krôčkov v Petržalke.</a>

RYTMICKÉ KRÔČKY sú program pre deti vo veku 4 - 6 rokov. V pondelok 10.9. o 17:00 bude v Petržalke na ZŠ Dudova 2 ukážková hodina. Srdečne Vás pozývame, pošlite aj svojich známych. Kapacita je obmedzená, treba sa ale prihlásiť emailom na info@hudobnaskola.sk

<a href='https://www.hudobnaskola.sk/ukazkove-hodiny/' title='Ukážkové hodiny'>Ukážkové hodiny</a>

PRVÉ KRÔČIKY K HUDBE
(pre 1,5 – 4 ročné deti)
Obľúbený program učí deti vnímať hudbu ako prirodzenú súčasť svojho života a zároveň ich, za aktívnej účasti rodiča, zvyká na pobyt v škôlke. Hodina sa skladá z piesní, sluchových ukážok, rytmických a hudobno-pohybových hier, počúvania skladieb, hier na rytmické hudobné nástroje a doplnkových výtvarných a pracovných činností. V programe sa používajú zaujímavé učebné materiály a progresívne pomôcky – spevník/leporelo, pesničkové CD a rôzne hudobné nástroje.

(viac…)