Letný hudobný a fotografický tábor PRE VŠETKÝCH v Pezinku.

27. februára 2023

Tento rok budeme organizovať už tretí ročník hudobného denného tábora v Pezinku. Tábor sa uskutoční v termíne 3. – 7. Júla 2023 súčasťou tábora je aj dielňa fotografovania, ktorá bude od 3. -5. júla 2023. Tábor sa uskutoční opäť v ZŠ Narnia na Komenského.

V minulých ročníkoch sme organizovali tábor pre deti z Narnie. Tento rok bude tábor otvorený pre všetkých. Zabezpečený bude celodenný kvalitný program a celodenné stravovanie.

Hudobný tábor je určený deťom od 6 rokov, fotografický od 12 rokov. Hudobné nástroje budú zabezpečené, mladí fotografi budú pracovať so svojimi vlastnými fotoaparátmi.

Cena za týždenný hudobný tábor vrátane stravy je 150 Euro. Cena za fotografický tábor je 90 Euro. Súrodenci budú mať zľavu.

Ak máte záujem prihlásiť svoje deti, prosím vyplňte predbežnú prihlášku. Podľa reálneho záujmu budeme vedieť potvrdiť termín aj cenu po uzávierke prihlášok. Všetci prihlásení dostanú po uzávierke potvrdzovací email.

Uzávierka prihlášok je 17.3.2023PRIHLÁŠKA

Fotografie z predošlého ročníka :