Array ( )
Vitajte na novej internetovej stránke. – Hudobná škola

Vitajte na novej internetovej stránke.

7. júla 2016

Vážení priatelia, vítame vás na novej internetovej stránke našej školy. Okrem toho, že bude krajšia, bude ju možné jednoducho aktualizovať a priniesť čerstvé informácie, obrázky z vyučovania a koncertov, bude priamo prepojená s Facebookom Hudobnej školy a pribudne nová funkcia – internetový profil žiaka, kde budete môcť sledovať dochádzku, učivo, kde bude učiteľ posielať dôležité informácie, alebo poznámky k hodine alebo učivu.  Tešíme sa na nový školský rok, na stretnutia a hlavne kopec spoločnej dobrej muziky.

Na novej stránke v menu nájdete informácie o vyučovacích programoch, prihlášku, cenník aj kontaktné informácie. Veľmi radi kedykoľvek odpovieme na všetky vaše emaily, alebo telefonické otázky.