Array ( )
Školský rok 2023/2024 – Hudobná škola

Školský rok 2023/2024

22. augusta 2023

V septembri budeme opäť otvárať krúžky na Bajkalskej a Drieňovej v Bratislave a v Narnii v Pezinku. Tešíme sa na spoločné hranie, na starých aj nových žiakov. Ak máte záujem pokračovať, alebo sa chcete stať našim novým žiakom, alebo žiačkou, alebo chcete prihlásiť svoje deti pošlite prosím prihlášku. Ako každý rok, budeme robiť všetko pre to, aby sme všetkým ponúkli čo najlepšie časy. Pre svoje pohodlie pošlite prihlášku čo najskôr, naša kapacita je bohužiaľ obmedzená. Ak by ste chceli viac infomácii, obrázkov a aktualít, prelistuje je správy na našom Facebookovom profile. Ak budete mať akékoľvek otázky, neváhajte a napíšte nám, alebo zavolajte na kontaktné číslo. Tešíme sa na vás všetkých. Dovidenia v škole. 🙂