Vitajte v školskom roku 2020/2021.

2. septembra 2020

Vitajte v novom školskom roku.

Po období, kedy sme nemohli spolu hrať, sa tešíme na nové spoločné pesničky, na spoločné zážitky, na spoločné jamovanie.

Tento rok budeme pokračovať na Bajkalskej , na Drieňovej , v Pezinku v Narnii, v Trnave v ZŠ Besst a tento rok chceme začať učiť aj v Petržalke na Vígľašskej a v Pezinku v centre mesta na Kollárovej.

Ako každý rok sme pre nových záujemcov o predškolské programy (deti od 2 do 6 rokov) pripravili ukážkové hodiny.

UKÁŽKOVÉ HODINY budú v týždni od 14. do 18. septembra. Počet miest je limitovaný, REZERVUJTE si miesto už teraz, na adrese info@hudobnaskola.sk. Obratom Vám pošleme informáciu o čase a mieste konania ukážkových hodín.
Kurzy v Pezinku budú bývať vo štvrtok, kurzy v Petržalke v piatok, jeden dopoludnia a jeden poobede.
Všetky naše hudobné programy budeme naďalej vyučovať aj na Bajkalskej.

Učiť začíname 21. 9. Ak máte akékoľvek otázky, zavolajte nám alebo pošlite email. Rovnako môžete navštíviť aj náš Facebook, kde nájdete aktuálne informácie a kopec fotografií z vyučovania aj koncertov.

Tešíme sa na Vás ! 🙂